Nikah Tercümesi Antalya

Nikah Tercümesi Antalya

Antalya Nikah Tercümesi

İnsanların hayatlarını birleştirdiği bu özel anda herhangi bir sorun yaşamadan günün anlam ve önemine istinaden her şeyin kusursuz olması adına nikah tercümesi kritik öneme sahiptir. Ülkemizde nikah işlemleri Türkçe olarak yapılmaktadır. Bu nedenle nikah memuru tarafından söylenilenlerin anlaşılması ve evlenecek kişi tarafından verilen cevapların dilimize çevrilerek nikah memuruna aktarılması gerekmektedir.

Nikah tercümesi hizmetimiz sadece nikah masasında çiftlere yöneltilen soruları ve sorulara verilen yanıtları diller arası çeviri yaparak gerçekleşmemektir. Antalya Nikah tercümesi hizmetimiz kapsamında nikah kıyım işlemleri için gerekli olan evrakların neler olduğu bilgisi de paylaşılmaktadır. Ayrıca bazı evrakların ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından onaylanması gerekmektedir. Bu durum belgelerin geçerlilik kazanmasını sağlayacaktır. Yani yurtdışında yapılması gereken işlemler konusunda da sizleri bilgilendirmekte olacağız.

MUTLULUĞUNUZU TERCÜME EDİYORUZ

Yabancı uyruklu kişinin kendi ülkesinden temin etmesi gereken birçok evrak bulunmaktadır. Birkaç örnek vermek gerekirse; pasaport bu belgeler arasında olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Kişinin pasaportunun bulunmaması durumunda işlemlerin ilerlemesi mümkün olmayacaktır. Ayrıca pasaportta yer alan bilgilerin kaynak bilgi olarak kabul edileceğinden dolayı bu kısımda herhangi bir hata veya eksikliğin bulunmaması gerekmektedir.

Yabancı uyruklu kişinin kendi ülkesinden bekarlık belgesi temin etmesi de gerekmektedir. Bu belgenin noter onaylı yeminli tercüman tarafından incelenerek tercümesi yapılması ve onaylanması şartı da vardır. Bekarlık belgesi ilgili ülkede Apostil Şehri tamamlanarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ülkemiz sınırları içerisinde bu işlemleri yapmanız gerekecektir.

Antalya Nikah tercümesi işleminin son kısmı nikahın kıyılma anı olduğundan dolayı nikah memuru tarafından ifade edilen her şey yabancı uyruklu kişiye aktarılmaktadır. Nikah memuru tarafından sorulan sorulara verilen yanıtlar ise ilgili ülke dilinden Türkçe’ye çevrilerek nikah memuruna aktarılmaktadır.

Nikah tercümesi hizmetimiz sadece nikah masasında iki dil arasında çeviri yapmanın çok ötesinde tüm sürecin nasıl yönetilmesi gerektiği ile ilgili detaylı bünyesinde barındırmaktadır. Nikah tercümesi hizmetimiz ile yapılması gereken tüm işlemlerin tamamlanması nikah günü alınması ve nikah anında tercüme hizmeti tamamlanarak çiftlerin dünya evine girmelerine şahitlik edilmesi ile hizmetimiz amacına ulaşmış olmaktadır. Nikah tercümesi mutluluğa giden yolda herhangi bir aksilik yaşanmaması adına profesyoneller tarafından sağlanmalıdır.

NİKAH İŞLEMLERİNİZ İÇİN ANTALYA BELEDİYELERİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi

Akseki Belediyesi

Aksu Belediyesi

Alanya Belediyesi

Demre Belediyesi

Döşemealtı Belediyesi

Elmalı Belediyesi

Finike Belediyesi

Gazipaşa Belediyesi

Gündoğmuş Belediyesi

İbradı Belediyesi

Kaş Belediyesi

Kemer Belediyesi

Kepez Belediyesi

Konyaaltı Belediyesi

Korkuteli Belediyesi

Kumluca Belediyesi

Manavgat Belediyesi

Muratpaşa Belediyesi

Serik Belediyesi


Aspendos Tercüme Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne profesyonel tercüme çözümlerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ve proje ekibimizle yanınızdayız. Tercüme çözümlerinde kaliteli hizmet arayanların Antalya’daki tercihi olan Aspendos Tercüme Hizmetleri ailesi, günün hangi saati olursa olsun sizlere profesyonel tercümanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Ülkemizde tercüme bürosu olarak faaliyet göstermenin zorluklarının farkında olan ekibimiz, özel olarak geliştirmiş olduğu departman sistemi ile tüm tercüme türlerini farklı kefeye koymaktadır.

Aspendos Tercüme Hizmetleri olarak önceliğimiz, müşteri memnuniyeti ve güvendir. Çevirilerinize en uygun fiyat, uygun zaman ve dalında deneyimli tercümanlar ile karşılık veriyoruz. Ekip olarak profesyonel çözümler üreten, gereksinimlerinizi ve taleplerinizi önceden görebilecek proaktif yapımız ile müşterilerimize sadece bir çeviri hizmeti değil uzun ömürlüğü işbirliği sunuyoruz. Müşterilerimize karşı şeffaf bir politika izliyor, bilgilerinizin gizliliğini taahhüt ederken ve tüm geçmiş çalışmalarınızı istisnasız koruyarak uzun soluklu ve kalıcı ilişkiler kurmayı sağlıyoruz. 

E-bülten Sistemimize Kayıt Olunuz

Kayıt ol tuşuna basarak bizden duyuru, haber, promosyon, kampanya vb. e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz!