Ara
Close this search box.

HAKKIMIZDA

Küreselleşen dünyada gün geçtikçe yabancı dil ve tercüme konusu sürekli bir ihtiyaç halini almış durumdadır. Gerek günlük kişisel yaşantımızda gerek iş hayatımızda her an bir tercümeye ihtiyacımız olabilir. Aspendos Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. siz kıymetli müşterilerimizin bu konudaki ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulmuş uzman bir kuruluştur. On yılı aşkın tecrübemiz ile başta İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Farsça, Fransızca, İspanyolca, Felemenkçe, İtalyanca ve Çince olmak üzere dünyanın 64 dilinde tercüme işlemleri bizzat Aspendos Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. tercümanları tarafından yapılmaktadır.

Günlük yaşamda kullanılan İngilizce ile; bir diploma tercümesinin veya bir madencilik şirketinin tercümesi son derece farklıdır. Terimler ve her dilin kendi iş terminolojisi çok farklı olabilmektedir. Tercümanlarımızın ilgili dilin kültürüne, inceliklerine bütünüyle hâkim olması gerektiğini çok iyi biliyor ve tercüman seçiminde bu kritere göre davranıyoruz. Aspendos Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. olarak planlı ve disiplinli çalışmayı ilke eden kurumumuzun en çok dikkat ettiğin nokta müşteri memnuniyeti ve güvendir. Bu zamana kadar sizlerden gelen olumlu geri dönüşler ve uzun zamanlı çalışmalar yaptığımız işlerde bize güven vermekte ve her zaman daha iyisi için gayretlendirmektedir. Tüm sektörlerde her türlü yazlı tercüme ve sözlü tercüme işi için bize ulaşmanız yeterli, gerisi Aspendos Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ekibinin işidir.

Çalışma Sistemimiz

İster hafta içi ister hafta sonu, günün her saati Aspendos Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. sizler için 7/24 ulaşılabilir konumdadır. Sizler için adeta acil tercüman gibi çalışmaktayız. Bizim için olduğu gibi sizin için de zamanın kıymeti büyüktür. Tarafınızdan bize iletilen bilgiler asla bir başka şahıs ya da kurumla paylaşılmamakta ve bu konuda size garanti verilmektedir. Çalışma grubumuz sadece tercümanlardan değil, tercümanların yanında doktor, diş hekimi, mühendis, mimar, avukat, sosyal medya uzmanı ve yazar gibi alanında uzman kişilerden de oluşmaktadır. Kurumumuzu diğer kurumlardan ayıran en önemli özellik, yapılan işin terminolojisine hâkim tercümanların projelerde görevlendirilmesidir. Gelen tercüme taleplerini karşılarken işin terminolojisi hakkında bilgi son derece önemlidir. Basit bir kullanım kılavuzu, broşür, afiş gibi tercüme işleri olabileceği gibi uluslararası hukuk, ticaret, eğitim ve hakemli dergilerden makale tercüme işleri de olabilmektedir. İşin tam bu noktasında sadece ilgili dile hâkimiyet değil ilgili alana da hâkimiyet gerekmektedir.

Verdiğimiz Bazı Hizmetler

Verdiğimiz hizmetleri yazılı tercüme, sözlü tercüme, simultane tercüme, noter onaylı yeminli tercüme, işaret dili tercümesi, nikâh tercümesi, tapu tercümesi, tıbbi tercüme, akademik tercüme, hukuki tercüme, tez tercümesi, makale tercümesi, teknik tercüme, sosyal medya ve deşifre hizmeti olarak sıralayabiliriz. Sürekli açık telefon numaraları ve whatsapp hatlarından bize ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Ana sayfamızda “Sizi Arayalım“ formunu doldurursanız ilgili birimimiz derhal sizinle iletişimi sağlayacaktır.

Aspendos Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. olarak Antalya da Aspendos, Meltem, Konyaaltı ve Lara şubelerimizle 4 farklı noktada hizmetinizdeyiz.

Müşterilerimiz ile olan diyaloğumuza güveniyoruz. Sizleri çok iyi dinleyip, anlatılmak istenen ifadeyi en doğru şekilde orijinal bir hale getiriyoruz. Bu zaman dilimine kadar sayıları binler ile ifade edilen rakamda müşterimizle, hem de uzun soluklu olan çalışmalarımız bize güven vermekte ve hep daha iyisini yapmak için gayretlendirmektedir.

Aspendos Tercüme Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne profesyonel tercüme çözümlerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ve proje ekibimizle yanınızdayız. Tercüme çözümlerinde kaliteli hizmet arayanların Antalya’daki tercihi olan Aspendos Tercüme Hizmetleri ailesi, günün hangi saati olursa olsun sizlere profesyonel tercümanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Ülkemizde tercüme bürosu olarak faaliyet göstermenin zorluklarının farkında olan ekibimiz, özel olarak geliştirmiş olduğu departman sistemi ile tüm tercüme türlerini farklı kefeye koymaktadır.

Aspendos Tercüme Hizmetleri olarak önceliğimiz, müşteri memnuniyeti ve güvendir. Çevirilerinize en uygun fiyat, uygun zaman ve dalında deneyimli tercümanlar ile karşılık veriyoruz. Ekip olarak profesyonel çözümler üreten, gereksinimlerinizi ve taleplerinizi önceden görebilecek proaktif yapımız ile müşterilerimize sadece bir çeviri hizmeti değil uzun ömürlüğü işbirliği sunuyoruz. Müşterilerimize karşı şeffaf bir politika izliyor, bilgilerinizin gizliliğini taahhüt ederken ve tüm geçmiş çalışmalarınızı istisnasız koruyarak uzun soluklu ve kalıcı ilişkiler kurmayı sağlıyoruz. 

Hemen İletişime Geç!