Search
Close this search box.

درباره ما

در دنیای امروزی زبان خارجی و خدمات ترجمه به عنوان یک نباز روزافزون و همگانی مطرح است. در زندگی روزمره و یا در محیط کاری همواره ممکن است به زبان خارجی و خدمات ترجمه نیازمند شویم. شرکت خدمات مشاوره و ترجمه آسپندوس برای ارائه خدمات در این خصوص به عنوان یک موسسه حرفه‌ای تاسیس شده است.

شرکت خدمات مشاوره و ترجمه آسپندوس با بیش از ۱۰ (ده) سال سابقه و تجربه کاری در ۶۴ زبان زنده جهان از جمله زبان‌های انگلیسی، آلمانی، روسی، عربی، فارسی، فرانسوی، اسپانیایی، فنلاندی، ایتالیایی و چینی بصورت مستقیم حدمات ارائه می‌دارد.

خدمات ترجمه از نظر موضوع متون ترجمه دارای طیف وسیع می‌باشد. بعنوان مثال ترجمه یک مدرک تحصیلی و یک پرونده شرکت در بخش معدن بسیار متفاوت است. اصطلاحات و کلمات فنی در هر زبان اختصاصی و منحصر بفرد است. ما بخوبی اذعان داریم که امر ترجمه صحیح تنها در صورتی مقدور است که مترجم به زبان، ادبیات و فرهنگ هر دو زبان تسلط کامل داشته باشد و مترجمین خود را با این دیدگاه انتخاب می‌کنیم.

شرکت خدمات مشاوره و ترجمه آسپندوس با اولویت کسب اعتماد و رضایت مشتریان محترم یک موسسه کاملا جدی و با نظم و انظباط خاص می‌باشد. رشایت خاطر شما مشتریان گرامی و ابراز خرسندی شما عزیزان در طول ارائه خدمات به ما این قوت قلب را می‌دهد تا با شوق و ذوق بیشتر و حساسیت روزافزون کیفیت خدمات خود را ارتقاء بخشیم.برای انجام امور ترجمه در تمام بخش‌ها و موضوعات و در تمام زبان‌های خارجی تنها کافی است که با ما ارتباط برقرار کنید، بقیه کارها را با آرامش خاطر می‌توانید به ما یعنی شرکت خدمات مشاوره و ترجمه آسپندوس بسپارید.

سیستم کاری ما

شرکت خدمات مشاوره و ترجمه آسپندوس در تمام ایام هفته و بصورت ۲۴ ساعته در دسترس و در خدمت شما مشتریان گرامی می‌باشد. ما خدمات ترجمه را به نحوی بصورت اورژانسی و بصورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته ارائه می‌دهیم. زمان برای ما و شما ارزشمندترین مفهوم است. تمام اطلاعات شخصی شما که با ما در میان گذاشته می‌شود بصورت محرمانه نگهداری می‌شود و به هیچ عنوان با اشخاص و موسسات ثالث در میان گذاشته نمی‌شود.

کادر مجرب مترجمین ما تنها از مترجمان تشکیل نمی‌شود بلکه در میان آنان تعداد کثیری پزشک، دندانپزشک، مهندس، معمار، وکیل، متخصص روابط عمومی، نویسنده و بسیاری دیگر از مشاغل در این خصوص با ما همکاری دارند. بزرگترین نقطه تمایز شرکت خدمات مشاوره و ترجمه آسپندوس با رقبای خود این است که ما تمام تلاش خود را در خصوص انتخاب مترجم مجرب و مسلط به موضوع و اصطلاحات مورد ترجمه را بکار می‌گیریم. موضوع ترجمه ممکن است یک کتابچه دستورالعمل استفاده، یک بروشور، آفیش معمولی و مانند آن باشد و یا یک متن حقوقی، تجاری، آموزشی و یا داوری بین المللی بسیار خطیر باشد. دقیقا در همین مواقع تنها آشنایی با زبان کافی نخواهد بود بلکه آشنایی با موضوع بصورت حرفه‌ای نیز از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود.

چندی از خدمات ارائه شده توسط شرکت خدمات مشاوره و ترجمه آسپندوس عبارتند از؛ خدمات ترجمه متون کتبی، ترجمه شفاهی، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی با تایید دفترخانه اسناد رسمی، ترجمه زبان اشاره، ترجمه قباله ازدواج، ترجمه سند مالکیت، ترجمه متون پزشکی و طبی، ترجمه متون آکادمیک، ترجمه متون حقوقی، ترجمه پایان نامه تحصیلی و تحقیقاتی، ترجمه مقالات پژوهشی، ترجمه متون فنی، ترجمه فضاهای مجازی و ارتباط حمعی، رونویسی صوتی و تصویری و مانند آن می‌باشد.

شما می‌توانید هر روز هفته و در تمام ساعات با شماره تفلن و واتس‌آپ با ما تماس بگیرید و کارهای خود را به ما ارسال کنید. در صورت تمایل می‌توانید فرم «ما با شما تماس بگیرم» را در صفحه اصلی تکمیل کنید. واحد مربوطه در اسراع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

شرکت خدمات مشاوره و ترجمه آسپندوس (سهامی خاص) در آنتالیا در منطقه آسپندوس، ماتم، کونیا آلتی و آلانیا مجموعا با ۴ (چهار) شعبه در خدمت شما عزیران است.

ما به رابطه صمیمانه خود با مشتریان عزیز اعتماد کامل داریم. با کمال میل و با اشتیاق فراوان درخواست شما را دقیقا بررسی می‌کنیم و سعی می‌کنیم نیاز شما را کاملا و بصورت صحیح درک کنیم و سعی بر آن داریم منظور شما را به بهتریت حالت ممکن ترجمه و بیان کنیم. تا به امروز با شمار کثیری از مشتریان گرامی خود همکاری دراز مدت داشتیم و این امر باعث اعتماد به نفس در این زمینه می‌شود و همواره تلاش می‌کنیم کیفیت کار و خدمات خود را هر چه بیشتر ارتقاء دهیم.

دارالترجمه آسپندوس از اولین روز فعالیت خود تا کنون سعی بر آن داریم تا خدمات خود را بصورت حرفه ای به شما مشتریان گرامی ارائه دهیم. ما با کادر مجرب مترجمین و تیم پروژه خود همواره در کنار و در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. دارالترجمه آسپندوس در آنتالیا در هر ساعت از روز و در هر لحظه آماده ارائه هر نوع خدمات ترجمه با کادر مجرب مترجمین خود هستیم.

ما با وجود مشکلات فراوان در ارائه خدمات ترجمه و دفاتر دارالترجمه، با ایجاد سیستم منحصر بفرد و بخش های متفاوت دیدگاه جدیدی در فرآیند خدمات بوجود آورده ایم. اولویت ما در دارالترجمه آسپندوس جلب رضایت و اعتماد مشتریان گرامی است. تمام امور ترجمه با کادر مجرب مترجمین با بالاترین کیفیت، در زمان مناسب و با نازالترین هزینه ممکن ارائه می شود. ما با این دیدگاه تنها ارائه کننده خدمات برای انجام امور ترجمه شما نیستیم بلکه مشاوری برای حل تمام مشکلات و مسائل مربوطه و همواره در کنار شما هستیم. ما با سیاست کاری شفاف، و رعایت کلیه موازین حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان، همکار و همیار شما برای حل مسائل ترجمه و موارد مرتبط هستیم. 

Hemen İletişime Geç!