İçeriğe geç

Deşifre Hizmeti

Deşifre Hizmeti

Antalya Deşifre

Antalya Deşifre Hizmeti günümüzde Türkçe deşifre olarak da sıklıkla kullanılmaktadır. Deşifre kısaca bir ortamdaki konuşmanın anlık olarak yazılı hale getirilmesini kapsamaktadır. Yani bir seminer, kongre, konferans, röportaj gibi durumların tamamında konuşmacının açıklamalarını yani sözel ifadelerini yazıya dökmek anlamına geliyor. Bu durum aynı zamanda bir konuşmanın kayıtlı halinden dinlenilerek de yazıya dökülmesi olarak ifade edilebilmektedir. Yani bir CD, DVD, Flash Bellek, İnternet Videosu gibi çeşitli materyallerden de deşifre yapılabilmektedir. Antalya Deşifre Hizmetleri.

Deşifrenin en zor kısmı sözel olarak telaffuz edilen kelimelerin tamamına hakim olmaktadır. Çünkü konuşmacı konuşmasında birtakım kısaltmalara yada mecazlı söyleyişlere yer verebilir. İşte bu gibi durumlarda tercümanın ilgili dilin tüm inceliklerine hakim olması gerekmektedir. Deşifre işlemi anlık olarak gerçekleştirilmesi gereken bir çeviri türüdür. Yani konuşmacının konuşma hızına yetişilmesi bir zorunluluktur. Bu nedenle deşifre işleminde tercüman hem dile hakim olmalı hem de hızlı bir şekilde bunu yazıya dökebilecek donanıma sahip olmalıdır.

ANTALYA DEŞİFRE HİZMETLERİ

Antalya deşifre hizmeti sunuyor olmamız bu konuda profesyonel yetenekleri bünyemizde barındırdığımızın açık göstergeleri arasında yer almaktadır. Çünkü deşifre gerçekleştirecek tercüman her dinleme, hem anlama hem de yazma becerilerine sahip olmalıdır. Bu durum profesyonellik kavramı ile iç içe yer almaktadır. Deneyim kazanmak deşifre çalışmaları için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çünkü nasıl hızlıca düşüp, anlayıp, yazacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Bizler bu konuda yeterli deneyime sahip tercümanlarla birlikte çalışarak profesyonel çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Antalya deşifre taleplerinize profesyonel bir bakış açısı ile yaklaşmaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirilen tüm deşifre çalışmalarımızın tamamı %100 başarı ile tamamlanmıştır. Ayrıca deşifre hizmetimizin ardından çeviri hizmeti de sunmaktayız. Yani İngiliz bir konuşmacının konferansı deşifre edildiğinde hazırlanan metin İngilizce olmaktadır. Yani konuşmacı hangi dilde konuşuyorsa o dilde deşifre hizmeti sağlanmaktadır. İngilizce olarak hazırlanan bu deşifre metinini dilerseniz Türkçeye veya farklı dillere çevirerek de sizlere teslim edebiliriz. Yani hem deşifre hem de çeviri hizmetini beraber sunabiliriz. Antalya tercüme konusunda istek ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreterek kusursuz, hatasız ve anlam kargaşası olmayan çeviri hizmeti sunmaktayız. Merak ettiğiniz konular hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin, sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.


Aspendos Tercüme Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne profesyonel tercüme çözümlerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ve proje ekibimizle yanınızdayız. Tercüme çözümlerinde kaliteli hizmet arayanların Antalya’daki tercihi olan Aspendos Tercüme Hizmetleri ailesi, günün hangi saati olursa olsun sizlere profesyonel tercümanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Ülkemizde tercüme bürosu olarak faaliyet göstermenin zorluklarının farkında olan ekibimiz, özel olarak geliştirmiş olduğu departman sistemi ile tüm tercüme türlerini farklı kefeye koymaktadır.

Aspendos Tercüme Hizmetleri olarak önceliğimiz, müşteri memnuniyeti ve güvendir. Çevirilerinize en uygun fiyat, uygun zaman ve dalında deneyimli tercümanlar ile karşılık veriyoruz. Ekip olarak profesyonel çözümler üreten, gereksinimlerinizi ve taleplerinizi önceden görebilecek proaktif yapımız ile müşterilerimize sadece bir çeviri hizmeti değil uzun ömürlüğü işbirliği sunuyoruz. Müşterilerimize karşı şeffaf bir politika izliyor, bilgilerinizin gizliliğini taahhüt ederken ve tüm geçmiş çalışmalarınızı istisnasız koruyarak uzun soluklu ve kalıcı ilişkiler kurmayı sağlıyoruz. 

E-bülten Sistemimize Kayıt Olunuz

Kayıt ol tuşuna basarak bizden duyuru, haber, promosyon, kampanya vb. e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz!