بدون شک، باشکوه‌ترین، زیباترین و بیاد‌ماندنی‌ترین دقایق زندگی هر انسان، لحظة عقد و ازدواج او می‌باشد. و همواره خواهان آن است که ترجمة آن نیز کامل، صحیح و با دقت زیاد انجام شود. در کشور ترکیه عقد به زبان ترکی استانبولی جاری می‌شود. بدین‌ لحاظ لازم است مطالب عنوان شده توسط مأمور عقد به طرفین به درستی و دقیقاً ترجمه شود و جواب آنان نیز به مأمور عقد ترجمه شود.

ترجمة عقد و ازدواج تنها شامل ترجمة مطالب عنوان شده توسط مأمور عقد و جواب طرفین به این سؤالات نیست. در این نوع خدمات اسناد و مدارک مورد نیاز برای ارائه به دفتر ازدواج و در صورت نیاز ترجمة آنها نیز بخش مهمی از این خدمات محسوب می‌شود. درضمن برخی از اسناد و مدارک نیز می‌بایست توسط برخی از مؤسسات و ادارات مربوطه مورد تأیید قرار گیرد. و بدین‌ترتیب این اسناد و مدارک به‌صورت مستند قابل استفاده قرار می‌گیرد. به عبارت دیگر بخش مهم این خدمات ارائه مشاوره در خصوص اسناد و مدارک مورد نیاز در خارج از کشور می‌باشد.

ما خوشبختی شما را ترجمه می‌کنیم

به‌عنوان مثال یکی از این مدارک، گذرنامه است. شروع و انجام کارهای عقد و ازدواج تنها در صورتی مقدور می‌باشد که شخص مذکور دارای گذرنامة معتبر باشد. مخصوصاً به‌علت آن‌که تمام مشخصات هویتی شخص، طبق مندرجات گذرنامه ثبت خواهد شد، بنابراین ترجمه دقیق و صحت این مشخصات از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد.

مدرک دیگری که برای شخص خارجی الزامی می‌باشد، مدرک تجرد است. این مدرک نیز حتماً می‌بایست توسط مترجم رسمی ترجمه شده و به تأیید دفترخانة اسناد رسمی برسد. اصل مدرک تجرد باید دارای مُهر اپوستیل و تأیید شده توسط مقامات کشور مبدأ باشد. در غیر این صورت تأیید رسمی آن می‌بایست نزد مقامات کشور ترکیه انجام پذیرد.

در پایان پس از تکمیل، ترجمه و تأیید کلیه مدارک، مرحلة عقد انجام خواهد شد که در این مرحله مطالب عنوان شده توسط مأمور عقد به شخص خارجی و جواب شخص خارجی به مأمور عقد، ترجمه خواهد شد.

به عبارت دیگر ترجمة عقد تنها ترجمه در لحظة عقد نیست، بلکه از تهیه و تنظیم، ترجمه و تأیید و تحویل مدارک تا لحظة پایانی عقد را در برمی‌گیرد. خدمات ارائه شده از ابتدا تا پایان، حتی شاهد عقد و ازدواج شدن را نیز شامل می‌شود. مؤسسة ما در امر ترجمة عقد و ازدواج با بهره‌مندی از مترجمین مجرب و حرفه‌ای بدون هیچ مشکلی بستة خدماتی خود را با افتخار ارائه می‌دهد.

شهرداری‌های آنتالیا برای انجام امور عقد و ازدواج

Antalya Büyükşehir Belediyesi

Akseki Belediyesi

Aksu Belediyesi

Alanya Belediyesi

Demre Belediyesi

Döşemealtı Belediyesi

Elmalı Belediyesi

Finike Belediyesi

Gazipaşa Belediyesi

Gündoğmuş Belediyesi

İbradı Belediyesi

Kaş Belediyesi

Kemer Belediyesi

Kepez Belediyesi

Konyaaltı Belediyesi

Korkuteli Belediyesi

Kumluca Belediyesi

Manavgat Belediyesi

Muratpaşa Belediyesi

Serik Belediyesi


دارالترجمه آسپندوس از اولین روز فعالیت خود تا کنون سعی بر آن داریم تا خدمات خود را بصورت حرفه ای به شما مشتریان گرامی ارائه دهیم. ما با کادر مجرب مترجمین و تیم پروژه خود همواره در کنار و در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. دارالترجمه آسپندوس در آنتالیا در هر ساعت از روز و در هر لحظه آماده ارائه هر نوع خدمات ترجمه با کادر مجرب مترجمین خود هستیم.

ما با وجود مشکلات فراوان در ارائه خدمات ترجمه و دفاتر دارالترجمه، با ایجاد سیستم منحصر بفرد و بخش های متفاوت دیدگاه جدیدی در فرآیند خدمات بوجود آورده ایم. اولویت ما در دارالترجمه آسپندوس جلب رضایت و اعتماد مشتریان گرامی است. تمام امور ترجمه با کادر مجرب مترجمین با بالاترین کیفیت، در زمان مناسب و با نازالترین هزینه ممکن ارائه می شود. ما با این دیدگاه تنها ارائه کننده خدمات برای انجام امور ترجمه شما نیستیم بلکه مشاوری برای حل تمام مشکلات و مسائل مربوطه و همواره در کنار شما هستیم. ما با سیاست کاری شفاف، و رعایت کلیه موازین حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان، همکار و همیار شما برای حل مسائل ترجمه و موارد مرتبط هستیم. ما در زبان های زیر خدمات حرفه ای به شما ارائه می کنیم.

در سیستم مجله الکترونیکی ثبت نام کنید

با کلیک بر روی ایکون «ثبت نام کن» دریافت اعلامیه، اخبار، کمپین‌ها و سایره را از ما بصورت ایمیل را قبول کرده محسوب خواهید شد!